Haberler
BAYRAMPAŞA FESLEĞEN KOKUYOR
Bayrampaşa Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği ‘Fesleğenli Bahar Etkinliği’ başladı. Etkinlik kapsamında, Başkan Atila Aydıner Bayrampaşa’nın cadde ve sokaklarını karış karış gezerek vatandaşlara fesleğen hediye ediyor.

Bayrampaşa Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği ‘Fesleğenli Bahar Etkinliği’ Cevatpaşa ve Yıldırım mahallelerinden start aldı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, etkinlik kapsamında belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte Bayrampaşa’nın cadde ve sokaklarını karış karış gezerek vatandaşlara fesleğen hediye etti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikle ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Atila Aydıner, “Bütün renkleriyle tabiatın güzelliklerini hatırlatmak ve halkımızın bahar sevincine ortak olmak için vatandaşlarımıza bu yıl da on binlerce fesleğen hediye ediyoruz. Tüm halkımızı bu güzel etkinliğe katılmaya davet ediyorum” dedi.

50 BİN FESLEĞEN DAĞITILACAK

16 Mayıs Salı günü başlayan fesleğen dağıtım etkinliği 25 Mayıs Perşembe gününe kadar sürecek. Etkinlik boyunca toplam 50 bin fesleğen dağıtılacak.

FESLEĞEN DAĞITIM PROGRAMI

1) 24 Mayıs Çarşamba Yenidoğan ve Orta Mahalle
Ahmet Haşim (Saat 13.30) ve Hacı İlbey (Saat 15.30) İlköğretim Okulları Önü

2) 25 Mayıs Perşembe Muratpaşa Mahallesi
Başlangıç Yeri: Yeşilçimen Camii Önü
Gezi Güzergâhı: Cumhuriyet Cad. - Mor Sokak - Lale Sokak - Sofular Cad. - Kosova Cad.


submit
submit