Haberler
FİZİK TEDAVİ MERKEZİNDE YIL SONU HEYECANI
Başkan Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi Merkezi’nin düzenlediği katılım belgesi dağıtımı ve engelliler haftası programında engelli kursiyerlerin heyecanına ortak oldu.

Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi Merkezi, Yücel Çakmaklı Kültür Merkezi’nde 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı katılım belgesi dağıtımı ile engelliler haftası programı düzenledi. Engellilerden oluşan ‘Kardelenler’ müzik grubunun konseriyle başlayan program, yine engellilerin semazen ve halk oyunları gösterisi ile devam etti. Programda gönüllerince eğlenen engelli kursiyerleri Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de yalnız bırakmadı. Engellilerle birlikte horon tepen Başkan Aydıner, onların yıl sonu heyecanına ortak oldu.

“ENGELLERİ BİR BİR KALDIRIYORUZ”
Programda konuşan Başkan Aydıner, “Fizik Tedavi Merkezimizde eğitim gören engelli kardeşlerimizin katılım belgesi aldığı böyle güzel bir programda onlarla bir arada olduğum için çok mutluyum. Bizler her zaman engelleri bir bir kaldırıp, engelli kardeşlerimize engelsiz bir Bayrampaşa sunmanın gayreti içinde olduk. Engelli gençlerimizin istihdamı için Bayrampaşa Şehir Parkı’nda Sevgi Kafe’yi açtık. O kafede görev alan engelli kardeşlerimiz de aramızda. Unutmayalım ki, hepimiz birer engelli adayıyız” ifadelerini kullandı.

Programa Başkan Atila Aydıner’in yanı sıra Hayırevi Koordinasyon Merkezi Başkanı Melahat Aydıner ile engelli kursiyerler ve aileleri katıldı.


submit
submit