Haberler
BAŞKAN AYDINER MUHTARLAR İLE BULUŞTU
Başkan Atila Aydıner, belediye hizmetlerinin lokal düzeyde daha etkili uygulanabilmesi için muhtarlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Muhtarlar ile istişare toplantısı yapan Başkan Aydıner, “Muhtarlar belediye başkanlarının gözü kulağıdır. Muhtarlar ile istişare ederseniz, hizmetler daha verimli olur ve doğru yerlere ulaşır” dedi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçede hizmet veren muhtarlar ile Netto Cafe’de toplantıda bir araya geldi. Toplantıda mahalle muhtarlarının yanı sıra belediye başkan yardımcıları İsmail Gemici, Yalçın Sırakaya, Ahmet Kumbasar ve Can Gökhan Balekoğlu da hazır bulundu.

“HALKIMIZIN MUTLULUĞUNU HEDEFLİYORUZ”
Toplantıya katılan muhtarlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Aydıner, “Bayrampaşa’mıza hizmet verirken muhtarlarımız adeta bizim gözümüz kulağımız oluyor. Muhtarlar ile istişare ederseniz, hizmetler daha verimli olur ve doğru yerlere ulaşır. O nedenle tüm mahalle muhtarlarımız ile düzenli olarak bir araya gelmeyi gelenek haline getirdik. Muhtarlarımız ile bir araya geldiğimiz toplantılarda genel ve lokal düzeydeki tüm sorunları masaya yatırarak, birlikte çözüm üretiyoruz. Çünkü bizler ekip olarak halkımızın mutluluğunu hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Toplantının sonunda Başkan Aydıner, muhtarlara hediye takdim etti.


submit
submit