Haberler
KAZANAN BAYRAMPAŞALI ÖĞRENCİLER OLDU
‘Hedef Olma, Kazanan Ol Çocuklar’ etkinliği çerçevesinde yapılan yarışmalarda dereceye giren ilk ve ortaokul öğrencileri, düzenlenen törenle, ödüllerini Başkan Atila Aydıner’in elinden aldı.

Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından uyuşturucunun zararlarına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen ‘Hedef Olma, Kazanan Ol Çocuklar’ etkinliği, Semih Erden Spor Salonu’nda yapılan ödül töreni ile sona erdi. Etkinlik kapsamında ilk ve ortaokul öğrencileri, yoğurtta altın bulma, yumurta taşıma, halat çekme, çuval yarışı, türkü söyleme ve İstiklal Marşı’nı güzel okuma olmak üzere toplam 6 dalda kıyasıya mücadele etti. Mücadelenin sonunda Ali Ülker, Mobil İmam Hatip, Mehmet Akif İnan, Yahya Kemal, Ahmet Haşim, Şair Baki ve Sancaksoy ilk ve ortaokullarından dereceye giren yarışmacılar düzenlenen törenle ödüllerini Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in elinden aldı.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Ödül töreninde konuşan Başkan Atila Aydıner, “Böyle anlamlı bir etkinlik düzenleyen Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı’nı ve üyelerini tebrik ediyor, yarışmalara katılan tüm çocuklarımızı canı gönülden kutluyorum. Bugün buradaki bu manzara Bayrampaşalı evlatlarımız ile bir kez daha gurur duymama neden oldu. Çocuklarımızın faydalı uğraşlar içinde olduğunu gördükçe, geleceğimiz ve gençliğimiz adına oldukça umutlanıyorum. Bayrampaşa Belediyesi olarak öğrencilere yaptığımız yatırımları geleceğimize yapılan yatırımlar olarak görüyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da öğrencilerimizin her zaman yanında olacağız ve onlara destek olmaya devam edeceğiz” dedi.


submit
submit