Haberler
KADIN GİRİŞİMCİLER, SERTİFİKALARINI BAŞKAN AYDINER’İN ELİNDEN ALDI
Bayrampaşa Belediyesi ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne katılan kadınlar, düzenlenen törenle sertifikalarını Başkan Atila Aydıner’in elinden aldı.

Kadın istihdamına katkı sağlamak amacıyla Bayrampaşa Belediyesi ve KOSGEB işbirliği ile hayata geçirilen ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne katılan kadınlar, Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar.

Kadın girişimcilere sertifikalarını takdim eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “İlçemizdeki hanımlara yönelik KOSGEB ile ortaklaşa ‘uygulamalı girişimcilik eğitim’ programı düzenledik. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan hanımlara sertifikalarını takdim ederek, onların da birer girişimci olmasını sağladık. Biz inanıyoruz ki, hanımlara fırsat verildiğinde onların başaramayacağı hiçbir iş yok” ifadelerini kullandı.

Sertifika dağıtım törenine Başkan Aydıner’in yanı sıra AK Parti İstanbul eski Milletvekili Canan Kalsın, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl, Hayırevi Koordinasyon Merkezi Başkanı Melahat Aydıner, Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi Leyla Aygün ile kadın girişimciler ve aileleri katıldı.


submit
submit