Haberler
‘YÜCEL ÇAKMAKLI’ YENİ YÜZÜYLE HİZMET VERECEK
Bayrampaşa Belediyesi, ilçenin en eski kültür salonu olan Yücel Çakmaklı Kültür Salonu’nu baştan sona yenileyerek modern bir görünüme kavuşturdu. Yenileme çalışması kapsamında, salondaki tüm koltuklar değiştirilirken sahne, zemin ve fuaye alanı da yeniden dizayn edildi.

İlçeye yeni kültür merkezleri kazandırmaya devam eden Bayrampaşa Belediyesi, bir yandan da mevcut kültür salonlarını yeniliyor. Yenileme programı kapsamında, ilçenin en eski kültür salonu olan Yücel Çakmaklı Kültür Salonu İşletme ve İştirak Müdürlüğü tarafından  baştan sona yenilenerek, modern bir görünüme kavuşturuldu. Yenileme çalışması çerçevesinde, salondaki tüm koltuklar değiştirilirken sahne, zemin ve fuaye alanı da yeniden dizayn edildi. Ses sistemi de yenilenen salonun lavabo ve tuvaletlerinde de tadilat yapıldı.

‘ÇOCUKLARIN EN EĞLENDİĞİ SALON’
Yücel Çakmaklı Kültür Salonu’nda, başta Bayrampaşa Belediyesi olmak üzere, birçok kamu kurum ve kuruluşunun etkinlikleri düzenleniyor. Özellikle hafta sonları Bayrampaşa Belediyesi’nin burada sahnelediği çocuk tiyatroları büyük beğeniyle takip ediliyor.


submit
submit