PAZAR YERLERİ DE DEZENFEKTE EDİLDİ
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Kovid-19) önlemlerini en üst seviyede tutan Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki pazar yerleri ve kapalı otoparklar ile noterleri de dezenfekte etti.

Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede tüm imkanlarını seferber eden Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki pazar yerleri ve kapalı otoparklar ile noterleri de dezenfekte etti. Gece-gündüz çalışan Bayrampaşa Belediyesi virüs timi, şu ana kadar okullarda, camilerde, belediye binasında, aile sağlığı merkezlerinde, muhtarlıklarda, minibüslerde, taksilerde, vatandaşa hizmet veren belediye araçlarında ve son olarak da pazar yerleri ve kapalı otoparklar ile noterlerde yeni tip koronavirüse karşı dezenfeksiyon çalışması yaptı.

Öte yandan, vatandaşların yoğun olarak kullandığı belediye binası ile muhtarlıklara el dezenfektan kutuları yerleştirildi. Cadde cadde, sokak sokak gezen belediye ekipleri de anonslarla vatandaşları hijyen konusunda uyarıyor.

ÖLÜ SAYISI 15 BİN OLDU
Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaklaşık 350 bin kişi enfekte olurken 15 bin kişi de yaşamını yitirdi. Türkiye dâhil onlarca  ülkede görülen koronavirüs hızla yayılmaya devam ediyor.


submit
submit