CORONA VİRÜS TİMİ GÖREV BAŞINDA
Corona virüs önlemlerini arttıran Bayrampaşa Belediyesi, okul ve camilerin ardından belediye hizmet binasını, vatandaşlara hizmet veren belediye araçlarını ve şehir içi minibüsleri de virüse karşı dezenfekte etti. Görev başında olan belediye virüs timi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı diğer alanları da dezenfekte programına aldı.

Bayrampaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, okul ve camilerin ardından belediye hizmet binasını, vatandaşlara hizmet veren belediye araçlarını ve şehir içi minibüsleri Corona virüse (Kovid-19) karşı Hidrojen Peroksit maddesi ile dezenfekte etti. Ayrıca belediye hizmet binasındaki katlara personelin ve vatandaşların kullanımı için el dezenfektan kutuları yerleştirildi.

Öte yandan, Bayrampaşa’daki Aile Sağlığı Merkezleri (ASM) ve taksi durakları da Corona virüse karşı dezenfekte programına dahil edildi. 

Kovid-19 olarak da bilinen virüs salgını nedeniyle dünya genelinde 180 binden fazla insan enfekte olurken 7 binden fazla kişi de salgın nedeniyle hayatını kaybetti.


submit
submit