AYDINER'DEN ÜÇÜ BİR ARADA HİZMET
Daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Bayrampaşa için tüm ekipleri ile birlikte sahaya inen Bayrampaşa Belediyesi, Şehit Kamil Balkan Caddesi’nde detaylı temizlik, bakım-onarım ve ağaçlandırma çalışması yaptı. Caddeye onlarca yeni ağaç diken ekipler, yaklaşık 150 ağacın da bakımını gerçekleştirdi. Ekiplerin çalışmalarını yerinde denetleyen ve aynı zamanda ağaç diken Başkan Atila Aydıner, “Vatandaşlarımızın ortak yaşam alanlarını daha temiz ve konforlu bir duruma getirmek için ilçe genelinde çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi Park ve Bahçeler, Fen İşleri, Zabıta ve Temizlik İşleri müdürlüklerine bağlı ekipler, Yıldırım Mahallesi Şehit Kamil Balkan Caddesi’nde ortak çalışma yaptı. Daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Bayrampaşa için yapılan çalışma kapsamında, caddede temizlik, bakım-onarım ve ağaçlandırma olmak üzere 3 hizmet birden gerçekleştirildi. Temizlik ekibi caddeyi süpürüp tazyikli su ile yıkadı, Park ve Bahçeler ekibi kuruyan ağaçların yerine onlarca yeni ağaç dikti ve yaklaşık 150 ağaca bakım yaptı, Fen İşleri ekibi  asflat ve kaldırımın çöken ve kırılan noktalarını tamir ederken Zabıta ekibi de çalışmalar sırasında güvenliği sağladı. Öte yandan,  Bayrampaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün kendi imkanlarıyla yetiştirdiği çiçekler de esnaf ve vatandaşlara dağıtıldı.

“ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”
Ekiplerin çalışmalarını yerinde denetleyen, ağaç diken ve vatandaşlara çiçek dağıtan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Tüm ekiplerimiz ile sahadayız. Bir yandan temizlik, bir yandan bakım onarım, bir yandan da ağaçlandırma yaptık. Vatandaşlarımızın ortak yaşam alanlarını daha temiz ve konforlu bir duruma getirmek için ilçe genelinde çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” dedi.


submit
submit