OKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
Bayrampaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki okulları dezenfekte ederek öğrencilere ikinci dönemde de sağlıklı bir eğitim ortamı sundu. Başkan Atila Aydıner de okulları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Bayrampaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yarıyıl tatili boyunca ilçedeki 48 okulda toplam bin 437 dersliği bulaşıcı hastalıklar ile bakteri ve virüslere karşı el ULV yöntemiyle dezenfekte etti. Böylece Bayrampaşalı öğrencilere ikinci dönemde de sağlıklı bir eğitim ortamı hazırlanmış oldu.

Bakteri ve virüs gibi mikroorganizmalara karşı etkili olan dezenfektanın insan sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmuyor.

BAŞKAN AYDINER’DEN OKULLARA ZİYARET
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yarıyıl tatilinin ardından ders başı yapan öğrenciler ile öğretmenleri ziyaret ederek onlara ikinci eğitim döneminde başarılar diledi. Önce Bayrampaşa Rıfat Canayakın Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ardından da Hacı İlbey İlkokulu’nu da ziyaret eden Başkan Aydıner, öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya geldi. Başkan Aydıner yaptığı açıklamada, “İlçemizdeki okulların tamamını dezenfekte ederek öğrencilerimiz için sağlıklı hale getirdik. Bugün de okullarımızı ziyaret ederek geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımız ile bir araya geldik ve onların eşsiz enerjilerinden ilham aldık. Rabbim, evlatlarımızın hepsine zihin açıklığı versin. Eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminde tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

 


submit
submit