ÖĞRENCİLER ATATÜRK İÇİN KOŞTU
Bayrampaşa’da gençleri spora teşvik etmek amacıyla düzenlenen geleneksel Atatürk Kır Koşusu’na katılan yüzlerce öğrenci kıyasıya mücadele etti. Koşunun ardından dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle kupa ve madalyaları Başkan Atila Aydıner tarafından verildi.

Bayrampaşa Kaymakamlığı, Bayrampaşa Belediyesi ve Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Bayrampaşa Şehir Parkı’nda  ‘Atatürk Kır Koşusu’ düzenlendi. Koşuya katılan yüzlerce ortaokul ve lise öğrencisi dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti. Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinde gerçekleştirilen koşuda toplam 400 öğrenci okulları için ter döktü. Koşunun ardından düzenlenen törenle dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner tarafından verildi.

Yaptıkları yatırımlar ve sporculara verdikleri desteklerle Bayrampaşa’yı sporun merkezine dönüştürdüklerini ifade eden Başkan Aydıner, Bayrampaşa’da herkesin spor yapabildiğini bundan da büyük keyif aldığını söyledi ve koşuda dereceye giren öğrencileri ayrı ayrı tebrik etti.


submit
submit