SPORA BİR DESTEK DAHA
Spora ve sporcuya yatırım yapmayı sürdüren Bayrampaşa Belediyesi, amatör spor kulüplerine destek olmak amacıyla Çankırı Maruf Spor Kulübü binasını düzenlenen törenle hizmete açtı. Açılış töreninde konuşan Başkan Aydıner, “Seçimden önceki bir vadimizi daha yerine getirdik. Gençlerimizi spora yönlendirmek için amatör spor kulüplerimize destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi, Çankırı Maruf Spor Kulübü binasını Kocatepe Mahallesi Barış Parkı’nda düzenlenen törenle hizmete açtı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliği yaptığı törene Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Çankırı Maruf Spor Kulübü Başkanı Berat Atlas, Bayrampaşa belediye başkan yardımcıları ve sporcular ile çok sayıda davetli katıldı.

“SPORA VE SPORCUYA DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Törende konuşan Başkan Aydıner, “Amatör spor kulüplerimizden desteğimizi hiçbir zaman eksik etmedik. Seçimden önceki vaatlerimiz arasında Çankırı Maruf Spor Kulübü Binası yapmak da yer alıyordu. Bu vadimizi hızlı bir şekilde yerine getirerek yapımını tamamladığımız binayı kulübümüze teslim ettik. İlçemiz ve kulübümüz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gençlerimizi spora teşvik etmek amacıyla amatör spor kulüplerimize destek olmaya devam edeceğiz. Bayrampaşa sporun merkezi bir ilçe. Buradan Arda Turan, Hidayet Türkoğlu, Okan Buruk, Semih Erden, Recep Uysal gibi önemli yıldız sporcular çıktı. Yeni yıldız sporcularun yetişmesi için amatör spor kulüplerine önemli görev düşüyor. Onlardan başarı bekliyoruz.” dedi.

Kulüp Başkanı Berat Atlas da konuşmasında desteği için Başkan Aydıner’e teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından kulüp binasının açılış kurdelesini Başkan Aydıner, Kaymakam Şenel,  AK Parti İlçe Başkanı Saçlı ve Kulüp Başkanı Atlas birlikte kesti. Açılışın ardından davetlilere pilav ve tatlı ikram edildi.


submit
submit