BAYRAMPAŞA’DA RAMAZAN BİRLİKTE OLUNACAK ZAMAN
Bayrampaşa Belediyesi, geleneksel ‘komşuluk iftarları’ kapsamında Kocatepe ve Terazidere mahallelerinde düzenlediği programlarla binlerce komşuyu iftar sofralarında buluşturdu. Programlara katılarak vatandaşlarla birlikte iftar yapan Başkan Atila Aydıner büyük sevgiyle karşılandı.

Bayrampaşa Belediyesi, ‘komşuluk iftarları’ kapsamında, Kocatepe Mahallesi 19. Sokak ve Terazidere Mahallesi Manastır Caddesi’nde düzenlediği iftar programlarında binlerce komşuyu aynı sofrada buluşturdu. Tüm komşuların aynı duygularla aynı sofraları paylaştığı programlara Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de katılarak vatandaşların iftar sevincine ortak oldu. Çocukların da unutulmadığı programlarda onlar için de birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlendi.

Komşuluk iftarlarına katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Aydıner, “İftar programlarımız sayesinde on bir ayın sultanı Ramazan’ın manevi atmosferini, huzurunu ve bereketini kıymetli komşularımız ile paylaşıyoruz. Bundan da son derece memnuniyet duyuyoruz. Programlarımıza katılarak iftar sofralarımıza renk katan Bayrampaşalı hemşehrilerimin her bir birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

8 MAHALLEDE DAHA DÜZENLENECEK
Bu yılki ‘komşuluk iftarları’ sırasıyla Bayrampaşa’daki İsmetpaşa, Kartaltepe, Muratpaşa, Yıldırım, Altıntepsi, Vatan, Orta ve Yenidoğan mahallelerinde de düzenlenecek.


submit
submit