KIŞ SPOR OKULU SEZON AÇILIŞI BAYRAMPAŞA’DA YAPILDI
Gençlerin ve sporseverlerin spor aktivitelerini sürekli kılmak amacıyla 9 farklı branşta hizmet veren Kış Spor Okulu’nun sezon açılışı Başkan Atila Aydıner’in de katıldığı törenle Bayrampaşa’da yapıldı. Törende konuşan Başkan Aydıner, “Sporculara sağladığımız imkânlar ve spora yaptığımız yatırımlar ile Bayrampaşa’yı sporun da merkezi haline getirdik” dedi.

Bayrampaşa Spor Okulu kış sezonu, Semih Erden Spor Salonu’nda düzenlenen törenle açıldı. Törene Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, ilçe protokolü, antrenörler, genç sporcular ve aileleri katıldı. Futboldan jimnastiğe, basketboldan savunma sporlarına kadar 9 farklı branşın bulunduğu Kış Spor Okulu’nun açılış programında, öğrenciler tarafından sergilenen gösteriler katılımcıların büyük beğenisini toplarken tüm sporculara forma ve havlu dağıtıldı.

“GELECEĞİN ŞAMPİYONLARINI YETİŞTİRİYORUZ”
Yaptıkları yatırımlarla Bayrampaşa’yı sporun da merkezi haline getirdiklerini hatırlatan Başkan Atila Aydıner, “Gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak için onları spor yapmaya teşvik ediyoruz.  Basketbol, Tekvando, Karate, Kick Boks, Aikido, Pilates, Step-Aerobik, Çocuk Jimnastiği ve Atletizm olmak üzere toplam 9 farklı branşta hizmet veren Spor Okulumuzun kış sezon açılışını gerçekleştiriyoruz. Burada Türk sporuna yeni yetenekleri kazandırarak geleceğin şampiyonalarını hazırlıyoruz. Bu salondan yaklaşık 2 bin evladımız faydalanıyor.  Ben inanıyorum ki sağladığımız imkânların sonucunda ülkemiz, Bayrampaşa’da sporu yaşam tarzına dönüştüren gençlerimizle sporun tüm dallarında, sesini dünyaya daha fazla duyurma şansına sahip olacaktır. Sağlıklı bir hayat için sporu bir yaşam biçimine dönüştürmemiz gerekiyor. Bu nedenle bugüne kadar sporun tüm branşlarına gereken önemi verdik, vermeye de devam edeceğiz” dedi.


submit
submit