TRAFİĞİ AZALTIYOR, YEŞİLİ ÇOĞALTIYORUZ
‘İleri Belediyecilik’ çalışmaları kapsamında, ilçe genelinde çok sayıda modern ve teknolojik otopark projesini başarıyla hayata geçiren Bayrampaşa Belediyesi, ‘üstü park, altı otopark projeleriyle’ trafik sorununa köklü çözüm üretiyor. Bu projelerden biri de Bayrampaşa’nın merkezindeki Atatürk Parkı’nda yükseliyor.

16 bin metrekare alana inşa edilen ve yapımı büyük oranda tamamlanan 4 katlı otopark, 500 araç kapasiteyle Bayrampaşa’nın en büyük ve en modern otoparkları arasında yer alıyor. Otoparkta engelli vatandaşların araçları ve tekerlekli sandalyeleri için de özel park yeri ayrılmış durumda. Otoparkın üstü ise çok fonksiyonlu modern park olarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

BAŞKAN AYDINER: OTOPARK KAPASİTESİNİ 20 BİNE ÇIKARACAĞIZ
Trafik sorununu çözmede oldukça kararlı olan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Sadece Bayrampaşa’nın değil, İstanbul’un en büyük sorunlarının başında gelen trafik sorununa ‘üstü park, altı otopark’ projelerimizle kalıcı çözüm üretmeye devam ediyoruz. Birden çok noktada başarıyla yürüttüğümüz otopark yapım çalışmalarımızla Bayrampaşa’daki otopark kapasitesini 20 bine çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.


submit
submit