BAYRAMPAŞALI ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ BOĞAZ TURUYLA ATIYOR
Üniversite sınavına hazırlanan Bayrampaşa’daki lise öğrencileri, belediyenin düzenlediği boğaz turuyla motive oluyor. Valide Sultan Vapuru ile çıktıkları boğaz turunda gönüllerince eğlenen öğrencilerin bu mutluluğuna AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ile Başkan Atila Aydıner ortak oldu.

Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki lise son sınıf öğrencilerine yönelik boğaz turu düzenliyor. Valide Sultan Vapuru ile çıktıkları boğaz turunda gönüllerince eğlenerek, sınav stresi atan öğrencileri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da yalnız bırakmadı. Sayan Kaya, Saçlı ve Başkan Aydıner, öğrencilerin boğazdaki mutluluğuna ortak oldu. Bol bol selfie çeken öğrenciler de gezinin tadını çıkardı. 10 Ekim’de başlayan gezinin 13 Kasım’a kadar devam ettirilmesi planlanıyor. 

“SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMZ İLE BİR ARADA OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM"
Geziye katılarak öğrencilerin boğaz turu heyecanına ortak olan ve onlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinleyen Başkan Atila Aydıner, “Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz için Gençlik Meclisimiz ile birlikte güzel bir gezi organize ettik. Lise son sınıfta okuyan öğrencilerimizi okullarından alıyor, boğazı gezdiriyor, gezinin ardından yine okullarına bırakıyoruz. Genç kardeşlerimiz bu gezimiz sayesinde bir nebze de olsa sınav stresinden uzaklaşarak motive oluyorlar. Bu vesile ile bu kardeşlerime eğitim hayatlarında ve girecekleri tüm sınavlarda başarılar diliyorum” dedi.

 


submit
submit