BAŞKAN AYDINER, ZABITANIN 192. YAŞINI KUTLADI
Başkan Atila Aydıner, Zabıta Haftası ve Belediye Zabıta Teşkilatı’nın 192’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla zabıta personeli ile yemekte bir araya gelerek, onların Zabıta Haftası’nı kutladı.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Zabıta Teşkilatı’nın 192’nci yılı münasebetiyle Hasbahçe Davet Evi’nde zabıta memurları ile bir araya geldi. Zabıtaların onuruna düzenlenen programda Belediye Başkan Yardımcıları Yalçın Sırakaya, Gökhan Balekoğlu, Ahmet Kumbasar, Naser Şimşek, Bayrampaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Dursun Demirel ile Temizlik İşleri Müdürü Dilber Sarıtaş ve zabıta personeli tam kadro hazır bulundu. AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı’nın da katıldığı programda zabıtalar güzel bir akşam geçirdi.

“ZABITA BÜYÜK BİR TEŞEKKÜRÜ HAK EDİYOR”
Zabıtanın oldukça zorlu bir görevi yerine getirdiğini vurgulayan Başkan Atila Aydıner, “Belediyemizin en önemli birimlerinden olan ve halkımızın huzuru için gece gündüz demeden çalışan zabıta, büyük bir teşekkürü hak ediyor. Sizler yerel yönetimlerin doğrudan halka açılan en etkili yüzüsünüz. Biliyorum yaptığınız görev zor bir görev, zor olduğu kadar da kutsal bir görev. Rahatınızdan tavizler vererek bir beldenin rahatı için çalışıyorsunuz. Tebessüm eden bir yüzle görevinizi yapmanız belediyemizin güler yüzünü halkımıza yansıtıyor. Zabıta ve diğer ekiplerimiz ile birlikte yıllardır Bayrampaşa halkımızın yüzünde bir tebessüm oluşturabilmenin mücadelesini veriyoruz. Bunu başarabiliyorsak, ne mutlu bizlere ve ne mutlu sizlere. Bu vesileyle 192 yıllık bu büyük teşkilatın, Zabıta Haftası’nı en kalbi duygularımla kutluyor, tüm zabıta personelimize görevlerinde başarılar diliyorum. Bu güzel hediyeleri için de zabıta personelime ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 


submit
submit