YAHYA KEMAL PARKI YENİLENEN GÖRÜNTÜSÜYLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Bayrampaşa Belediyesi’nin yenileme programına dâhil ettiği Yahya Kemal Parkı’nda çalışmalar hızla devam ediyor. Yeni görüntüsü yavaş yavaş belirginleşen park, daha şimdiden vatandaşların büyük beğenisini topluyor.

Bayrampaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bir yandan ilçedeki parkların sayısını arttırırken diğer taraftan mevcut parkları yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Yenileme programına dâhil edilen Altıntepsi Mahallesi’ndeki Yahya Kemal Parkı’nda çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. Parktaki oturma grupları, çocuk oyun alanı, zemin kaplaması ve havuz baştan sona yenileniyor. Yürüyüş yolunun da yapıldığı parktaki ağaç sayısı ve yeşil alan miktarı da arttırılacak. Fitnees aletlerinin de yerleştirileceği parkta vatandaşlar rahatlıkla spor yapabilecek. Işıklandırma sistemi de baştan sona yenilenecek olan parkın güvenliği ise birden çok noktaya yerleştirilecek kameralarla sağlanacak.

“HERKESİN MUTLU VE UMUTLU OLDUĞU BİR İLÇE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Çalışmaları yerinde denetleyerek, parktaki vatandaşlarla sohbet eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “İlçemizdeki tüm parklarımızı günün şartlarına uygun biçimde baştan sona yeniliyoruz. Bizim çalışmalarımızın ana gayesi daha yaşanabilir, daha modern ve daha yeşil bir Bayrampaşa’yı halkımızın hizmetine sunmak. Bu bağlamda her alanda yeni yeni projeler geliştirerek, ilçemizi 2023’e hazırlıyoruz. Herkesin mutlu ve umutlu olduğu bir ilçe için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.


submit
submit