USTA GAZETECİ ERKAN TAN’DAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET
Gazeteci ve televizyon Sunucusu Erkan Tan, Başkan Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Kendisine hazırlanan karşılamadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Tan, “Hizmet ve projelerini güler yüzlü belediyecilik anlayışıyla hayata geçiren Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner’i ve ekibini tebrik ediyorum” dedi.

Gazeteci ve televizyon Sunucusu Erkan Tan, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Aydıner’in makamında, oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaret boyunca Tan ve Aydıner bol bol sohbet etti.

Kendisine hazırlanan karşılamadan ve personelin yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tan, “Hizmet ve projelerini güler yüzlü belediyecilik anlayışıyla hayata geçiren, böylece halkın gönlünde taht kuran Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner’i ve ekibini kutluyorum” dedi.

Bayrampaşa’da hayata geçirdikleri mega projeler üzerine Erkan Tan ile keyifli bir sohbet ettiklerini belirten Başkan Aydıner de, “Kıymetli gazeteci ve sunucu Erkan Tan’ı belediyemizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Nazik ziyaretleri için usta gazeteci Sayın Tan’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici, Can Gökhan Balekoğlu, Yalçın Sırakaya ve Naser Şimşek de hazır bulundu.

Ziyaretin sonunda Başkan Aydıner, Tan’a hediye takdim etti.


submit
submit