BAYRAMPAŞALILAR BİLECİK’TE ‘TARİH YOLCULUĞUNA’ ÇIKIYOR
Bayrampaşa Belediyesi, kültür gezileri kapsamında, ilçedeki vatandaşları ikinci kez Bilecik Söğüt’te tarih yolculuğuna çıkarıyor… Geziye Başkan Atila Aydıner'in eşi ve Hayırevi Koordinasyon Merkezi Başkanı Melahat Aydıner öncülük ediyor.

Bayrampaşa Belediyesi Kültür Müdürlüğü ve Hayırevi’nin birlikte organize ettiği Bilecik Söğüt gezisi kısa bir aranın ardından devam ediyor. Çarşma ve cumartesi günleri günübirlik olarak düzenlenen ikinci gezi programı kapsamında, vatandaşlara Bilecik Söğüt’teki tarihi mekânlar gezdirilecek. Gezi güzergâhı; sırasıyla Çelebi Sultan Mehmet Camii, Ertuğrul Gazi Mescidi, Hamidiye Camii, Hamidiye İdadesi-Darul Eytam, Ertuğrul Gazi Türbesi ve Şeyh Edebali Türbesi’nden oluşuyor. Geziye Başkan Atila Aydıner'in eşi ve Hayırevi Koordinasyon Merkezi Başkanı Melahat Aydıner öncülük ediyor.

4 Temmuz Çarşamba günü başlayan ikinci gezi programının 15 Eylül’e kadar devam ettirilmesi planlanıyor. Geziye katılmak isteyen vatandaşların Bayrampaşa Belediye binasındaki Akıllı Kent hizmet merkezine gelerek kayıt yaptırmaları gerekiyor. 


submit
submit