BAYRAMPAŞALI KOMŞULAR CEVATPAŞA İFTARINDA BULUŞTU
Geleneksel ‘komşuluk iftarları’ kapsamında Bayrampaşalı komşuları iftarda buluşturmaya devam eden Bayrampaşa Belediyesi, 22’inci iftar programını Cevatpaşa Mahallesi’nde düzenledi. Binlerce komşunun birlikte iftar yaptığı programa AB eski Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Volkan Bozkır ile Başkan Atila Aydıner de katılarak, vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.

Bayrampaşa Belediyesi, ‘komşuluk iftarları’ kapsamında, 22’inci programını Cevatpaşa Mahallesi Amiral Sadık Altıncan Caddesi’nde düzenledi. Yaklaşık 3 bin komşunun aynı duygularla aynı sofraları paylaştığı programa AB eski Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Volkan Bozkır ile Başkan Atila Aydıner de katılarak, vatandaşlarla birlikte iftar yaptı. Vatandaşların güzel bir Ramazan akşamı geçirdiği programda çocuklar için de çeşitli gösteriler düzenlendi.

“GÜÇLENEN  TÜRKİYE BİRİLERİNİ RAHATSIZ EDİYOR”
Programda konuşan Başkan Atila Aydıner, “Mübarek Ramazan ayının bereketini bir yandan Bayrampaşalı komşularımızla diğer yandan Balkanlar’daki kardeşlerimizle paylaşıyoruz. Bizler, bugüne kadar komşulukta ve kardeşlikte sınır tanımadık, tanımıyoruz. Ancak dünden bugüne ülkemize diş bileyenler Recep Tayyip Erdoğan ile güçlenen Türkiye’den korkuyorlar. Allah’ın izni ile 24 Haziran’da dünya lideri Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçeceğiz. Güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için ben bu iradeyi Bayrampaşa’da görüyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.


submit
submit