CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANINDAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET
Karadağ Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. Amer Haliloviç Başkan Atila Aydıner’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Türkiye-Karadağ ilişkileri ile Bayrampaşa Belediyesi’nin ‘Balkanlar’da Ramazan’ projesi ele alındı.

Karadağ Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. Amer Haliloviç Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydıner, “Sayın Haliloviç’i belediyemizde misafir etmekten mutluluk duyduk” dedi. Ziyaret sırasında Türkiye-Karadağ ilişkileri ile Bayrampaşa Belediyesi’nin ‘Balkanlar’da Ramazan’ projesi ele alındı.

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 173 YAŞINDA
Öte yandan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yılı münasebetiyle Bayrampaşa Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin de beraberindekilerle birlikte Başkan Aydıner’i makamında ziyaret etti. Başkan Aydıner, “Huzur ve güvenliğimiz için gece-gündüz demeden özveriyle çalışan tüm emniyet mensuplarımızın 10 Nisan Polis Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, şehit polislerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

PREŞOVA İSLAM TOPLULUĞU KONSEYİ BAYRAMPAŞA’DA
Başkan Aydıner, Sırbistan Preşova İslam Topluluğu Konseyi Başkanı Fikret Limani ile beraberindekileri de makamında kabul etti.


submit
submit