BAŞKAN AYDINER: HİZMETTE BİR SON VE SINIR YOKTUR
Başkan Atila Aydıner, belediyedeki ve ilçedeki kamu kurumlarında görev yapan yöneticiler ile toplantıda bir araya geldi. Planlanan ve devam eden projelerin istişare edildiği toplantıda uyuşturucu ile mücadelenin Bayrampaşa’da kararlılıkla sürdürüleceği ifade edildi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, belediyedeki ve ilçedeki kamu kurumlarında görev yapan yöneticiler ile Fatih Parkı Sosyal Tesisleri’nde yemekli toplantıda bir araya geldi. İlçede hayata geçirilen, devam eden ve planlanan projelerin ayrı ayrı ele alındığı toplantıda uyuşturucu ile mücadeleye ayrı bir sayfa açıldı.

Hizmette bir son ve sınır olmadığını belirten Başkan Atila Aydıner, “Halkımıza doğru ve eksiksiz bir hizmet sunabilmek için tüm projelerimizi ve hizmetlerimizi kamu kurum ve kuruluşlarımızın kıymetli yöneticileri ve muhtarlarımız ile istişare ediyoruz. Çünkü bizler vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmenin mücadelesini veriyoruz” dedi.

Uyuşturucu ile mücadele konusuna da değinen Başkan Aydıner, “Uyuşturucu ülkemizin en tehlikeli sorunlarından biri. Çocuklarımızın ve gençlerimizim yani geleceğimizin uyuşturucu denen bu zehirle zehirlenmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Emniyetimiz ile koordineli bir biçimde uyuşturucu ile mücadeleyi aralıksız sürdüreceğiz. Bu kapsamda ‘Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu’ kurduk. Komisyonumuz uyuşturucu batağına düşen gençlerimizi kurtarmak ve gençlerimizi bu illetten uzak tutmak için yoğun bir çalışma yürütüyor” ifadelerini kullandı.

Başkan Aydıner’in ev sahipliği yaptığı toplantıya Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl, Bayrampaşa İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük ve belediye başkan yardımcıları ile belediye ve ilçedeki kamu kurumlarının birim müdürleri katıldı.


submit
submit