BELEDİYE PERSONELİNE KURUM İÇİ İLETİŞİM VE AİDİYET EĞİTİMİ
Vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Bayrampaşa Belediyesi, hizmet içi eğitim seminerlerine hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında personele ‘Kurum İçi İletişim Becerileri ve Aidiyet’ eğitimi verildi.

Bayrampaşa Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından organize edilen belediye hizmet içi eğitim çalışmaları kapsamında, Marmara Belediyeler Birliği ve Yerel Yönetim Akademisi işbirliğiyle personele ‘Kurum İçi İletişim Becerileri ve Aidiyet’ eğitimi verildi.

Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda Verimlilik Uzmanı Eğitmen Cemal Bozkurt tarafından verilen eğitimlerde personele, bireysel unsurlar, yaşam alanlarımız, farkındalık, adaptasyon ve motivasyon konuları ile kuruma bağlılık, iletişim becerilerinin geliştirilmesi ve problem çözümü uygulamalı olarak anlatıldı.

İki bölüm halinde gün boyu devam eden ve çok sayıda personelin katıldığı eğitim programı katılımcıların sorularının cevaplanmasıyla sona erdi. Hizmet içi eğitim çalışmaları kapsamında, bu ve benzeri etkinliklerin devam edeceği ifade edildi.
 


submit
submit