ENGELLİLER UNUTULMADI
Bayrampaşa Belediyesi, Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenledi. Yerel sanatçıların sahne aldığı etkinlikte doyasıya eğlenen engelliler unutulmaz bir gün yaşadı.

Bayrampaşa Belediyesi, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Tuna Caddesi’nde ve İBB Tuna Spor Kompleksi’nde ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ sloganıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Etkinliğe katılarak engelli vatandaşlarla yakından ilgilenen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Engelli kardeşlerimizin sıkıntılarını anlamanın yolu samimi bir empati kurmaktan geçiyor. Engelli olmak kolay değil. Ancak bizler Bayrampaşa’da yaptığımız çalışmalarla ve hayata geçirdiğimiz projelerle engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmaya gayret gösteriyoruz. Çünkü hepimiz birer engelli adayıyız. Ne olursak olalım, ama lütfen hayatın hiçbir anında engellilerimize engel olmayalım” şeklinde konuştu.

Programa Başkan Aydıner’in yanı sıra sanatçılar Rumelili Orhan ve Kemal, Murat Kurşun, Recebim, Erol Şahin, Murat Köse, İsmail Baki Tuncer ile çok sayıda engelli vatandaş ve aileleri katıldı.


submit
submit