OKUL BAHÇELERİNİN ASFALTI YENİLENİYOR
İlçe genelinde asfalt yenileme çalışmalarını sürdüren Bayrampaşa Belediyesi, okul bahçelerini de yeniden asfaltlayarak öğrencilere koşup oynayabilecekleri düzenli bahçeler sunuyor.

Asfaltı bozulan cadde ve sokaklarda yoğun bir çalışma yürüten Bayrampaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, gelen talepler doğrultusunda, ilçedeki okul bahçelerinin de asfaltını yeniliyor. Yenileme çalışmaları çerçevesinde şuana kadar Osmangazi İlkokulu, Sabit Büyükbayrak Lisesi, Prof. Muharrem Ergin Ortaokulu ve İbrahim Fetih Pirlepeli Lisesi’nin bahçesi yeniden asfaltlandı. Çalışma sonrası öğrenciler rahatça koşup oynayabilecekleri bahçelerine kavuşmuş oldu. Öte yandan Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu’nun bahçesinde de asfaltı bozulan alanlarda onarım yapıldı.

“EĞİTİME DESTEK OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”
İlçedeki okulları ziyaret ederek okul yönetimi ve öğrenciler ile sohbet eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Okullarımıza dolayısıyla eğitime destek olmaya devam ediyoruz. Öğrencilerimize sağladığımız bursun ve okullarımıza yaptığımız boya yardımının ardından şimdi de asfaltı bozulan okul bahçelerini yeniden asfaltlıyoruz. Tüm bunları geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimizin başarılarına yeni başarılar eklemesi için yapıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da okullarımıza lojistik destek sağlamaya ve eğitim yolunda yürüyen yavrularımızı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.


submit
submit