TOKİ BAŞKANI TURAN, BAŞKAN AYDINER’İ ZİYARET ETTİ
TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Başkan Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından gerçekleşen toplantıda Bayrampaşa Vatan Mahallesi’nde hayata geçirilmesi planlanan kentsel dönüşüm projesi değerlendirildi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici, Ahmet Kumbasar, Gökhan Balekoğlu ve Naser Şimşek ile TOKİ yetkilileri de hazır bulundu. Ziyaretin sonunda Başkan Aydıner, TOKİ Başkanı Ergün’e hediye takdim etti.

Oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaretin ardından, TOKİ yetkilileri ile Bayrampaşa Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü personeli toplantıda bir araya geldi. Başkan Aydıner ile Ergün Turan’ın başkanlık ettiği toplantıda Vatan Mahallesi’nde hayata geçirilmesi planlanan kentsel dönüşüm projesi tüm yönleriyle değerlendirildi.

Vatan Mahallesi kentsel dönüşüm projesinin hayata geçirilmesi için TOKİ ile Bayrampaşa Belediyesi arasında daha öncede karşılıklı protokol imzalanmıştı.


submit
submit