BAŞKAN AYDINER, ZABITANIN 191. YAŞINI KUTLADI
Başkan Atila Aydıner, Zabıta Haftası ve Belediye Zabıta Teşkilatı’nın 191’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla zabıta personeli ile yemekte bir araya gelerek, onların Zabıta Haftası’nı kutladı.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Zabıta Teşkilatı’nın 191’inci yılı münasebetiyle Hasbahçe Davet Evi’nde zabıta memurları ile bir araya geldi. Zabıtaların onuruna düzenlenen programda Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici, Yalçın Sırakaya, Gökhan Balekoğlu, Naser Şimşek ile Bayrampaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Dursun Demirel ve zabıta personeli tam kadro hazır bulundu.

“ZABITA BÜYÜK BİR TEŞEKKÜRÜ HAK EDİYOR”
Zabıtanın oldukça zorlu bir görevi yerine getirdiğini vurgulayan Başkan Atila Aydıner, “Halkımızın rahatı ve huzuru için gece gündüz demeden çalışan zabıta, büyük bir teşekkürü hak ediyor. Sizler yerel yönetimlerin doğrudan halka açılan en etkili yüzüsünüz. Biliyorum yaptığınız görev zor bir görev, zor olduğu kadar da kutsal bir görev. Rahatınızdan tavizler vererek bir beldenin rahatı için çalışıyorsunuz. Tebessüm eden bir yüzle görevinizi yapmanız belediyemizin güler yüzünü halkımıza yansıtıyor. Zabıta ve diğer ekiplerimiz ile birlikte yıllardır Bayrampaşa halkımızın yüzünde bir tebessüm oluşturabilmenin mücadelesini veriyoruz. Bunu başarabiliyorsak, ne mutlu bizlere ve ne mutlu sizlere.  Bu vesileyle tüm zabıta arkadaşlarımızın haftasını en kalbi duygularımla kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi’nin zabıtadan da sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Sırakaya da “Zabıta arkadaşlarımız görevlerini yerine getirirken en büyük desteği Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner’den görüyor.  Zabıta Teşkilatımızın 191. kuruluş yıl dönümünde de bizleri unutmayan Başkanımız Aydıner’e çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


submit
submit