EĞİTİME ‘30 TON’ DESTEK
Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki okulların boyanması ve daha sağlıklı bir eğitim ortamı oluşturulması amacıyla, talepte bulunan 38 okula toplam 30 ton boya yardımı yaptı. Boya dağıtım programında konuşan Başkan Atila Aydıner, “Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin tertemiz sınıflarda eğitim alabilmeleri için okullarımıza düzenli olarak boya yardımı yapıyoruz” dedi.

Eğitime verdiği desteklerle tanınan Bayrampaşa Belediyesi, Semih Erden Spor Salonu’nda düzenlenen programla talepte bulunan ilçedeki 38 okula çeşitli renk ve özelliklere sahip toplam 30 ton boya yardımı yaptı.

BAŞKAN AYDINER: EĞİTİME YATIRIM GELECEĞE YATIRIMDIR
Törende konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin düzenli, bakımlı ve pırıl pırıl sınıflarda eğitim alabilmeleri için 38 okula 30 ton boya yardımı yapıyoruz. Eğitime yapılan yardım ve yatırım bir ülkenin geleceğine yapılan yatırımdır. Eğitim mekânı bakımlı ve düzenli olursa, orada eğitim alan öğrencilerin başarı oranı da o ölçüde artar. Öğrencilerimiz başarılı olunca da ülkemiz başarılı olur” dedi. Başkan Aydıner, boya yardımının yanı sıra ilçedeki okulların diğer ihtiyaçlarını da imkânları dâhilinde karşıladıklarını sözlerine ekledi.

Başkan Atila Aydıner’in ev sahipliğinde düzenlenen boya yardımı dağıtım programına AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl ile  Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici, Ahmet Kumbasar, Gökhan Balekoğlu, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Serkan Çolakoğlu, belediye meclis üyeleri, okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.


submit
submit