‘GENÇ ATLETLER’ ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN AYDINER’İN ELİNDEN ALDI
Bayrampaşa Belediye Başkanlığı Koşusu’nda dereceye giren öğrenciler, kupa ve madalyalarını AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan ile Başkan Atila Aydıner’in elinden aldı.

Bayrampaşa Belediye Başkanlığı tarafından Bayrampaşa Şehir Parkı’nda düzenlenen koşuda, lise ve ortaokul öğrencileri dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti. Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler olmak üzere toplam 6 kategoride gerçekleşen koşuda ortaokul ve lise öğrencileri okulları için ter döktü.

Koşunun sonunda Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde Prof. Muharrem Ergin, Ali Ülker ve Cevat Paşa ortaokulları, Genç Kızlar kategorisinde Sağmalcılar, Bayrampaşa, Aliya İzzetbegoviç, Genç Erkekler kategorisinde ise Sağmalcılar, Şehit Büyükelçi İsmail Erez ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) liseleri dereceye giren okullar oldu.

Dereceye giren öğrencilere madalya ve ödüllerini AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan ile Başkan Atila Aydıner birlikte verdi.

“SPORU YAŞAM BİÇİMİNE DÖNÜŞTÜRDÜK”
Koşunun sonunda düzenlenen ödül töreninde konuşan Başkan Aydıner, “Sporu bir yaşam biçimine dönüştürdüğümüz Bayrampaşa'da, spora ilgi duyan genç bir nüfus var. Bizler bu genç nüfusu her zaman destekleyerek onların gelecekte birer yıldız sporcu olmasının önünü açıyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz Bayrampaşa Belediye Başkanlığı koşusunda dereceye giren genç kardeşlerimizi ayrı ayı tebrik ediyor, koşunun organize edilmesinde emeği geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

Törende Markar Esayan da bir konuşma yaptı.


submit
submit