BAŞKAN AYDINER, ‘BAYRAMPAŞALI ÇINARLAR’ İLE BULUŞTU
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçedeki yaşlı ve engelli vatandaşlarla akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemekte konuşan Başkan Aydıner, “Değerli yaşlılarımıza ve engelli kardeşlerimize sevgi ve saygı ile yaklaşmalıyız. Çünkü hepimiz birer engelli adayıyız ve bizler de hızla yaşlanıyoruz” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki yaşlı ve engelli vatandaşların onuruna yemekli bir program düzenledi. Başkan Atila Aydıner’in ev sahipliğinde belediye hizmet binasında düzenlenen programa AB eski Bakanı Volkan Bozkır, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl ile ilçedeki yaşlı ve engelli vatandaşlar katıldı.

Yemekte masaları tek tek gezerek yaşlı ve engellilerle yakından ilgilenen Başkan Aydıner, onların sorunlarını dinledi.

“GENÇLERİN AYNADA GÖREMEDİKLERİNİ YAŞLILAR TUĞLADA GÖRÜR”
Yaşlı ve engelli vatandaşlarla bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirten Başkan Aydıner, “Yaşlılar, bizim her zaman danıştığımız, sohbet ettiğimiz ve fikirlerinden istifade ettiğimiz değerli büyüklerimizdir. Çünkü gençlerin aynada göremediklerini yaşlılar tuğlada görür. Bu akşam da hasbihal etmek üzere onları burada bir araya getirdik. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde engin tecrübeleriyle topluma yol gösteren yaşlılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Değerli yaşlılarımıza ve engelli kardeşlerimize sevgi ve saygı ile yaklaşmalıyız. Çünkü hepimiz birer engelli adayıyız ve bizler de hızla yaşlanıyoruz. O nedenle hayatın her anında engelli kardeşlerimize ve yaşlılarımıza engel olmamalıyız” dedi.

“TÜRKİYE TÜM PRANGALARINDAN KURTULACAK”
16 Nisan’da yapılacak anayasa referandumuna da değinen Başkan Aydıner, “Üç kıtada asırlarca hüküm sürmüş şanlı bir milletin yeniden şahlanışı ve ülkemizin bekası 16 Nisan’da yapılacak referanduma bağlı olacak. Bu referandumla Türkiye tüm prangalarından inşallah bir bir kurtulacak. O nedenle vatan için, birlik ve bütünlüğümüz için, istiklal ve istikbalimiz için doğru bir karar vermek oldukça önemli” ifadelerini kullandı.

Programda Volkan Bozkır da bir konuşma yaptı.

“SAYGI GÖSTERİLMESİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR”
Programa katılan yaşlı ve engelli vatandaşlar da kendileri adına verilen yemekten memnun olduklarını belirterek “Belediye Başkanımız Atila Aydıner, bu hususlarda çok güzel çalışmalar yapıyor ve bizler bu çalışmalardan memnunuz. Yaşlı ve engellilere saygı gösterilmesi, onlara sahip çıkılması bizleri mutlu ediyor” diyerek duygularını dile getirdiler.


submit
submit