TIP BAYRAMI BAYRAMPAŞA’DA COŞKUYLA KUTLANDI
Bayrampaşa Belediyesi, Tıp Bayramı dolayısıyla ilçede görev yapan doktorlar ve sağlık çalışanları için özel bir program düzenledi. Programda konuşan Başkan Aydıner, “Ülkemizin yüz akı olan hekimlerimiz sağlık hizmetlerinin arttığı Türkiye’de başarılı işlere imza atıyorlar.” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle ilçede görev yapan doktorlar ve sağlık çalışanları için özel bir program düzenledi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliğinde Hasbahçe Davet Evi’nde düzenlenen programa Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Bayrampaşa İlçe Sağlık Müdürü Metin Arslan, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa N. Namlı, Bayrampaşa Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, Bayrampaşa Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin, Başkan Aydıner’in eşi Melahat Aydıner, belediye başkan yardımcıları ile ilçede görevli doktorlar ve sağlık çalışanları katıldı. Programda ekibiyle birlikte sahne alan ses sanatçısı İsmail Yılmaz doktorlara ve sağlık çalışanlarına müzik ziyafeti verdi.

BAŞKAN AYDINER: HEKİMLERİMİZ ÜLKEMİZİN YÜZ AKI
Programda misafirleriyle tek tek ilgilenen Başkan Atila Aydıner, "Doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Tüm doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı gönülden kutluyorum." dedi.

Tıp bayramını her yıl doktorlar ve sağlık çalışanlarıyla birlikte kutladıklarını ifade eden Başkan Aydıner, “Sağlığı sacayağı gibi bir bütün olarak ele almamız gerekiyor. Doktordan,  hemşireden, teknisyenden tutun bütün sağlık çalışanları birlikte hareket ederek, gece gündüz demeden bizlerin sağlığı için görev yapıyorlar. Son yıllarda Türkiye’de doktorların ve hastaların lehine sağlık alanında gözle görülür büyük reformlar yapıldı, büyük şehir hastaneleri hizmete sunuldu. Sağlık alanında yapılmış olan devrimlerle Türkiye’de çok güzel şeyler oluyor. Ülkemizin yüz akı olan hekimlerimiz sağlık hizmetlerinin arttığı Türkiye’de başarılı işlere imza atıyorlar. İnsanlar, sağlık hizmeti alabilmek için artık Avrupa’dan hata Amerika’dan ülkemize geliyor. Türkiye sağlık alanında kaydettiği gelişmelerle de emin adımlarla geleceğe yürüyor. Bu gelişme ve sıçrama inşallah 16 Nisan’dan sonra daha da ilerleme gösterecek.” şeklinde konuştu.

Programda Kaymakam Canbaba, İlçe Sağlık Müdürü Arslan ve Başhekim Mustafa Namlı da birer konuşma yaptılar.


submit
submit