BAŞKAN AYDINER, VATANDAŞ VE ESNAF İLE İÇ İÇE
Göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği yepyeni projelerle Bayrampaşa’nın değerine değer katmaya devam eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçedeki esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek onların dertlerini dinlemeyi sürdürüyor. Başkan Aydıner, aynı zamanda ‘anayasa referandumuyla’ ilgili olarak da esnaf ve vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulunuyor.

“BAYRAMPAŞALILARIN HİZMETKÂRI OLMAK BENİM EN BÜYÜK MUTLULUĞUM”

Ekibiyle birlikte esnaf ziyaretlerine yeniden başlayan Başkan Atila Aydıner, her hafta farklı bir mahalledeki esnafı ziyaret ederek, onların dertlerini dinlemeye devam ediyor. Anayasa Referandumuyla ilgili olarak da esnaf ve vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Aydıner, “Yönetimdeki temel ilkemiz herkesin görüşüne yer vermek. Hizmet üreterek Bayrampaşa’yı daha da büyütmek. Biz her daim halkımızın ve esnafımızın içinde olmak durumundayız. Benim vatandaşımın, esnafımın bir sıkıntısı varken, ben rahat edemem, rahat uyuyamam. Bayrampaşa halkının hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğum. Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var. O da Bayrampaşalıların daha konforlu, daha kaliteli, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi. 16 Nisan ülkemiz, ilçemiz ve milletimiz için yeni bir milat olacak. Anayasa değişikliği milletimizin bekası, istiklal ve istikbalimizin devamı için oldukça gerekli. Ben inanıyorum ki, halkımız bu duyarlılıkla hareket edecek ve tercihini de buna göre yapacaktır” şeklinde konuştu.

“YAŞAMIN CAZİBE MERKEZİ BAYRAMPAŞA…”
“Bayrampaşa’yı modanın, kültürün, tekstilin, sporun, ekonominin, huzurun ve konforun cazibe merkezi haline getirmek için ekip arkadaşlarımız ile bütün mesaimizi yepyeni projeler üretmek için harcıyoruz” diyen Başkan Aydıner, “Hiçbir Bayrampaşalı kardeşimizi birbirinden ayırmıyorum. Hepimiz büyük bir ailenin parçası gibiyiz. Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum. Bizim çalışma prensimiz bu" ifadelerini kullandı.

Ziyaretler sırasında, ‘kapımız da gönlümüz de herkese açık açık’ vurgusu yapan Başkan Aydıner, gittiği her yerde büyük sevgiyle karşılanıyor. Başkan Aydıner’in ziyaret ettiği esnaflar, “Belediye başkanını halk belirli zamanlarda ancak görebilirdi. Başkana ulaşmak sorunları paylaşmak ve sıkıntı anlatmak kelimenin tam manasıyla dertti. Ancak Belediye Başkanımız Atila Aydıner’i çok sık görüyoruz, ona kolay ulaşıyoruz ve her türlü sıkıntımızı hiçbir aracı olmadan doğrudan kendisine iletebiliyoruz. Sunduğu hizmetlerden de oldukça memnunuz.” sözleriyle düşüncelerini dile getirdiler.

Ziyaretlerde AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl ile çok sayıda gönüllü vatandaş da Başkan Aydıner’e eşlik ediyor.


submit
submit